Başkan Ulutaş iftar programında belediye personeliyle bir araya geldi

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında belediye çalışanları ve aileleriyle bir araya geldi.

 16 Mart 2024

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftar programında belediye çalışanları ve aileleriyle bir araya geldi.

Kaş Belediyesi Akçagerme Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programda, ezanın okunmasının ardından iftar yemeğine geçildi.

Başkan Mutlu Ulutaş, yaptığı konuşmada, iftar programına katılımlarından dolayı misafirlerine teşekkür ettiğini kaydetti.

-“Ekip ruhuyla çalışmak çok önemli”

Kaş Belediyesinin kendi standartlarını yükselten, kendisini daha iyi noktaya taşıyan bir çalışma içerisine girdiğini ifade eden Başkan Ulutaş,”Yaptığı hizmetlerle vatandaşın memnuniyetini en yüksek dereceye çıkarmak için mücadele ediyor. Hiç kimse temiz, güvenli olmayan, huzurun, hizmetin olmadığı bir yere gelmek istemez. Bunlar var ki, insanlar Kaş’ı tercih ediyor. Bunu, bir ekip ruhuyla yapabilmek çok önemli. Bu manada sizler üzerinize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirdiniz, hepinize teşekkür ediyorum.

-“Hep beraber daha iyisini yapmak için”

Kaş Belediyesi, 5 yıllık dönemde kurumsal yapıya da büründü. Sizlerin çalışmalarıyla birçok yatırım hizmet ve projeyi hayata geçirdik. Devam eden yatırımlarımız, projelerimiz de var. Bunları da tamamlamak, ilçemize kazandırmak isteriz. Çünkü, Kaş her şeyin en iyisini hak ediyor. Hep beraber daha iyisini yapmak için bugüne kadar mücadele ettik, inşallah bundan sonra da çalışmaya, hizmet üretmeye, sizlerle beraber yol yürümeye devam etmek istiyoruz.” dedi.

Başkan Ulutaş, konuşmasının sonunda belediye işçilerinin ücretlerine değinerek, “Kaş Belediyesi, her zaman işçisine sahip çıkmıştır. Taban fiyat olarak, işçilerimizin ücretlerini 26 bin liraya yükselttik. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

Antalya Milletvekili Atay Uslu da Kaş’a Türkiye’nin 7 coğrafyasından, dünyanın 5 kıtasından misafirler geldiğini hatırlatarak, “Kaş’ta hizmet 65 bin kişiye değil, dünyaya hizmet, tüm Türkiye’ye hizmet olarak görülüyor.” dedi.

-“Kaş Belediyesiyle her zaman övünüyorum”

Kaş Belediyesiyle her zaman övündüğünü dile getiren Atay Uslu, “Kaş’ta hakikaten bu kadar geniş coğrafya 54 mahalle var ama 250’ye yakın yerleşim yeri olan coğrafyada dünyanın dört bir yanından gelen insanlara güzel hizmetler, güzel belediyecilik hizmetleri veriliyor.

Belediye Başkanımızın ne kadar çalışkan olduğunu söylememe gerek yok. Çalışıyor, sürekli çalışıyor gayret ediyor, hizmet ediyor ve ortada bir başarı var, bu başarısı için kendisini kutluyorum. Bu başarı ekip işi, bu başarı sizlerle oluyor. Sizleri de kutluyorum. Allah birliğinizi, beraberliğinizi, başarınızı daim kılsın.

-“Gıpta ile gösterilen ekip var burada”

Ekip olarak dışarıdan gıpta ile gösterilen “Kaş’ta hizmetleri bu ekip, bu başkan yaptı” denen oluşum var, aile var burada. Bu aile inşallah bundan sonra da Kaş’a birlikte hizmet eder, diye düşünüyorum. Hizmet, eser, proje, bu iş Kaş Belediyesiyle oluyor ama bu işin Büyükşehir ayağı da var. Eğer Ankara, Büyükşehir ve Kaş ayağı beraber dönerse çark, içindeki dişliler beraber dönerse şehrimize hizmet daha fazla geliyor. İnşallah Kaş’ta Mutlu Ulutaş, Büyükşehir’de Hakan Tütüncü, Ankara’da biz, burada siz de aile olarak, Kaş’a çok yeni çok güzel hizmetleri birlikte kazandıracağımıza inanıyorum. Mutlu Kaş için Mutlu Ulutaş.” ifadelerini kullandı.


Okunma Sayısı: 369

 16 Mart 2024

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

Çavdır Sosyal Tesisleri yapım çalışmaları devam ediyor
15 Mart 2024
Kaş Belediye Spor şampiyon oldu
14 Mart 2024
Başkan Ulutaş sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı
14 Mart 2024
Kaş'ta Dünya Kadınlar Günü etkinliklerle kutlandı
09 Mart 2024