![](/Proje/c0ee40ae-95f6-4705-8f08-e85881923c93.jpeg)
Ova - Kınık Bisiklet Yolu 2.Etap Projesi
2021 yılında açılışını gerçekleştirdiğimiz ve 1.5 km’lik ilk etabını halkımızın hizmetine sunduğumuz; tamamlandığında Dünya çapında bir bisiklet yolu rotası olabilme özelliğini taşıyan Ova - Kınık Bisiklet Yolu projemizin 3,5 km uzunluğundaki 2. etap çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca projemiz kapsamında yapılan tahkimatlar; kış aylarında oluşabilecek sel ve taşkınlara karşı bir önlem niteliği taşımaktadır.