• slide1

Başkan Ulutaş'tan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Ulutaş'tan Yeni Yıl Mesajı

Değerli Hemşehrilerim;

Hep birlikte sizlerle acı tatlı birçok hadiselere tanıklık ettiğimiz 2020 yılını geride bırakıyor, yeni başlangıç ve mutlulukları yine hep birlikte yaşayacağımız 2021 yılına giriyoruz. Çünkü her yeni yıl yeni umutları ve yeni başlangıçları beraberinde getirir.

Sizlerin bize olan desteği, teveccühü ve güveni ile, ilçemizin geleceğini birlikte inşa etmek için görevi devraldığımız Kaş Belediyemizde geride bıraktığımız 2020 yılında Kaş’a değer katacak birçok önemli hizmet ve projelere imza attık.

Sosyal, kültürel ve mimari alanda ilçemize kazandırmayı planladığımız yatırım ve projelerimizi Kaş’ımızın mahallelerinde hayata geçirdik. Her ne kadar ülkemizin içinde bulunmuş olduğu  Covid-19 pandemi süreci yatırım ve projelerimizi hayata geçirme noktasında bizleri bir takım zorluklarla karşı karşıya bırakmış olsa da hizmetlerimizi hiç aksatmadan gerçekleştirdik. İmardan yol hizmetlerine, çevreden kültüre, sosyal belediyecilikten sağlığa, her alanda yaşam kalitesini yükselten bir belediye olarak çalışmalarımıza 2021 yılında da devam edeceğiz.

İlçemiz için önümüzdeki süreçte hedeflemiş olduğumuz ve aynı zamanda şehrimize değer katacağına inandığımız birçok hizmet ve projeleri büyük bir kararlılıkla uygulamaya ve hayata geçirmeye devam edeceğiz. Geleceğimiz için yapılacak çok işimiz, yürünecek çok yolumuz var. Her şey daha güzel bir Kaş için.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Yeni yılın size ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

                                                                                                                                             

                                                                                                                                            Mutlu ULUTAŞ

                                                                                                                                        Kaş Belediye Başkanı