• slide1

Başkan Ulutaş, Kadir Gecesi’ni Kutladı

Başkan Ulutaş, Kadir Gecesi’ni Kutladı

Kaş Belediyesinin geleneksel iftar yemeği ve Kadir Gecesi programı Gömbe Mahallesi’nde düzenlendi. Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Kadir Gecesi dolayısıyla hemşerilerinin ve tüm İslam aleminin gecesini kutladı.

Gömbe Merkez Meydanı’nda düzenlenen geleneksel iftara Kaymakam Ulaş Akhan, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, AK Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP İlçe Başkanı Cemil Kolak, belediye meclisi üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İftarda konuşan Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, “Mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın üzüntüsünü yaşarken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesini karşılamanın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı ve mükafatların sınırsız verildiği Kadir Gecesi, tövbe etme ve af dileme için önemli bir fırsattır. Bu gecenin rahmet ve bereketinden yararlanmayı, rabbim herkese nasip etsin. Allah hepimizi birlik ve beraberlik içinde nice iftar sofralarında, Kadir Gecelerinde buluştursun. Bu duygu ve düşüncelerle hemşerilerimin Ramazan-ı Şerif’ini ve Kadir Gecesi’ni tebrik ediyorum. Kaşımıza, ülkemize, İslam Dünyası ve tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

İftarın ardından protokol üyeleri, Gömbe Merkez Camisi’nde teravih namazı kıldı, Kadir Gecesi programına katıldı.