• slide1

Ak Parti Kaş İlçe Teşkilatından 2000 Kişilik İftar Yemeği

Ak Parti Kaş İlçe Teşkilatından 2000 Kişilik İftar Yemeği

Akçagerme Doğa Park tesislerinde düzenlenen iftara Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, İl Başkanı Rıza Sümer, Kaş Kaymakamı Bilgihan Bayar, Belediye Başkanı Halil Kocaer, İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, İlçe Müftüsü Fethullah Yavuz, daire amirleri ve müdürler, belediye meclis üyeleri, Ak Parti ilçe, kadın ve gençlik teşkilatı, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.İftardan önce Merkez Süleyman Çavuş Camii din görevlilerince ilahiler, İlçe Müftüsü Yavuz tarafından yemek duası okundu.

İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş iftar sonrası yaptığı konuşmada, geleneksel hale getirdikleri iftarla birlik ve beraberliği güçlendirmek istediklerini ifade etti. Başkan Ulutaş, “İlçe Başkanlığımızca düzenlenen iftar yemeğine katılımın fazla olması, birbirimize daha çok kenetlendiğimizin, bir ve bütün olduğumuzun göstergesidir. Rahmet ve bereket ayı Ramazan’da iftar sevincine katılarak, bizi onurlandıran misafirlerimize teşekkür ederim” dedi.


Ramazan ayının rahmet, mağfiret ve kurtuluş ayı olduğunu hatırlatan Belediye başkanı Kocaer, “İlçe Teşkilatının düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde bulunmaktan dolayı huzurluyum. Allah bu birlik, beraberlik ve bütünlük içinde nice Ramazanlara ulaşmayı nasip eylesin” diye konuştu. Başkan Kocaer, yaklaşan Kadir Gecesini beraber kutlamak amacıyla vatandaşları, Gömbe Mahallesi’ne davet ettiğini sözlerine ekledi. İlçe Teşkilatının geleneksel iftar yemeğinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten İl Başkanı Sümer ise katılımcılara Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milletvekilleri Atay Uslu İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in selamını getirdiğini söyledi.


Milletvekili Mustafa Köse de Kaş’ta İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeklerini önemsediğini ve bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen bu manevi ortamda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
Kaş 1 Tane! Sosyal medya'da bizi takip edin.